جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

بازی هفته 14

  هفته چهاردهم رقبت‌های گروه شرق لیگ دسته اول فوتسال بزرگسالان مازندران در ساعت 16 روز پنچ شنبه یکم بهمن ماه به طور همزمان در 4 شهرستان سوادکوه. سوادکوه شمالی. قایمشهر. ساری. پیگیری می‌شود که در این نبرد دو تیم نگین سبز شیرگاه و شهید عرفان ساری که در جدول همسایه هستند، حساسیت‌های خاص خود را دارد.
  نماینده شیرگاه درحالی در این دیدار از نماینده ساری پذیرایی می‌کند که یک هفته سخت را در راه برگزاری دیدارهای خارج از خانه در شهر خلیل شهر تیم دوم جدول سپری کرده
  اما بازی کردن در خانه و در برابر دیدگان تماشاگران متعصب و مشتاق شیرگاهی نیز یک نقطه مثبت و اثرگذار می‌تواند به شمار آید که کار را برای هر حریفی در این شهر دشوار می‌کند.
  از تمامی هواداران , ورزشکاران و ورزش دوستان متعصب و مشتاق شهرستان سوادکوه شمالی برای حمایت و تشویق تنها نماینده ورزش شهرستان سوادکوه شمالی در لیگ یک فوتسال بزرگسالان مازندران دعوت به عمل می آید. زمان پنچ شنبه یکم بهمن ماه ساعت چهار مکان سالن امام علی شیرگاه.
  روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی تیم نگین سبز شیرگاه


  این مطلب تا کنون 30 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 23 دي 1394
  منبع
  برچسب ها : شیرگاه ,سوادکوه ,نماینده ,ساری ,شمالی ,شهرستان ,سوادکوه شمالی ,شهرستان سوادکوه ,بزرگسالان مازندران ,فوتسال بزرگسالان ,شهرستان سوادکوه شمالی , ,
  بازی هفته 14

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 9 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر